ניהול פרויקטים

ניהול קווי אריזה
 

"אל תסתכל על הקנקן, אלא במה שיש בתוכו".
כמנהל שיווק אריזת המוצר חשובה לך. מעבר לתפקידה הטכני של שמירה על המוצר, במקרים רבים מהווה האריזה כמראה של המוצר עצמו ובעצם הגורם השיווקי הראשי שלו. 
 
לקו ייצור זה אין צורך בעובדים מקצועיים, אך יש צורך בכח עבודה רב וזמין. ברוב המקרים קווי האריזה מופעלים בעת הצורך ולא באופן שוטף, והם תלויים בעקומת הביקוש.
.
עבור מצב זה, כדאי לפנות לשירותי מיקור החוץ של יעלה פרויקטים , אצלנו תקבלו את כח האדם המתאים, תכנון זמנים ומשמרות ואיכות התוצאות, מותאמים באופן אישי לכל ארגון בהתאם לצרכיו.

יתרונות שימוש בשירותי מיקור החוץ של יעלה פרויקטים:
 
  1. פטור מיחסי עובד-מעביד עבור עובדי קו הייצור
  2. גיוס מהיר של כח עבודה
  3. אחראיות לוגיסטית על קו הייצור חלה על י.ע.ל.ה פרויקטים
  4. בעלי ניסיון בניהול קווי ייצור
  5. מחיר ידוע מראש ותנאי תשלום נוחים

 

ניהול מחלקות וקווים

 

במפעלים רבים, ישנם פסי ייצור אשר אינם דורשים  כח אדם בעל מיומנות מקצועית, או הכשרה מטעם הארגון. במקרים רבים, הפעילות בפסי הייצור איננה רציפה, ולעיתים קשורה לפרויקטים או לרמת הדרישה..
 
גיוס עובדים למחלקות אלו כעובדי הארגון יתגלה כלא משתלם , שכן לא תמיד יש צורך בעבודה במשרה מלאה..
עבור מצב זה, כדאי לפנות לשירותי מיקור החוץ של יעלה פרויקטים , אצלנו תקבלו את כח האדם המתאים, תכנון זמנים ומשמרות ואיכות התוצאות, מותאמים באופן אישי לכל ארגון בהתאם לצרכיו.  כל זאת ללא הגדלת הוצאות ובתנאי תשלום נוחים.
ניהול קווי הייצור על ידי מיקור חוץ, מאפשר לארגון להיות מותאם למצבים משתנים, לאייש את המחלקות על בסיס פרויקטים וכל זאת ללא מחויבות ליחסי עובד- מעביד ובהכשרת עובדים זמניים.
 
יתרונות השימוש בשירותי מיקור החוץ של יעלה פרויקטים:
 
 
  1.  איתור מידי של כח אדם לאחר סינון ובדיקת התאמה מרבית.
  2. בעלי ניסיון בהפעלת קווי ייצור
  3. "שקט נפשי" לארגון בכל מה שקשור לפס הייצור
  4. מחיר ידוע מראש ותנאי תשלום נוחים

 

ניהול קידום מכירות ודיילות

 

אצל רוב הארגונים , בתקופות טובות יותר או טובות פחות, יש להאיץ מכירות לצורך הגדלת המחזורים ושיפור הרווחיות. ארגוני קמעונאות גדולים ורשתות נעזרים, לטובת האצת תהליכי מכירה וקידום מכירות, בדיילים ובדיילות.
 
עבור מימוש הצורך במכסה גדולה ואיכותית של דיילים הנדרשים למגוון רחב של אירועים עסקיים (השקת מוצרים, קידום מכירות, כנסים ותערוכות וכדו'), מומלץ לפנות ליעלה פרויקטים. יעלה פרויקטים נשענת על 25 שנות ניסיון בתחומי משאבי אנוש – ולפיכך אנחנו מבטיחים תוצאה איכותית והתארגנות בתחום הדיילות המותאמת באופן ספציפי ומלא לכל ארגון.
 
דיילי ודיילות יעלה פרויקטים נבחרו בקפידה ומהווים כוח אדם איכותי אשר ייצג את הארגון הן בצורת הדיבור הרהוטה והן בהופעה החיצונית המכובדת. דיילי ודיילות יעלה פרויקטים הוכשרו בתחומי תודעת שירות,שפה , כושר שכנוע ויכולת מכירתית. התוצאות – מובטחות.
 
יעלה פרויקטים תספק את מנהלי הצוותים ואת מנהל הפרויקט למען השגת החסכון הארגוני בהוצאות התפעול של הפרויקט ולמען ינוהל הקמפיין, בשיטת מיקור חוץ מלמטה-למעלה, קרי מהדייל ועד למנהל הפרויקט. יעלה פרויקטים תחסוך לארגון את הוצאות המשרד הכרוכות בפרויקט, את הציוד המשרדי הנדרש, את ההייסעים הנדרשים, רכבים טלפוניה וכדו' למען התמקדות במשימה וסיומה המוצלח.